Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego niż handel stokami magazynowymi z akcesoriami do sprzątania domu. W przeciwieństwie do ubrań, nie wychodzą z mody. W przeciwieństwie do sprzętu RTV, nie zestarzeją się technologicznie. W przeciwieństwie do chemii gospodarczej – nie tracą z czasem swoich właściwości. Z drugiej strony takie artykuły mogą służyć użytkownikom przez całe lata, toteż są generalnie kupowane rzadziej niż wszystkie wymienione wyżej produkty. Jaką to rodzi sytuację na rynku? I czy z tego powodu trudniej jest sprzedać stoki z akcesoriami do sprzątania domu?

Spis treści

  1. Mocna strona czy słaby punkt?
  2. Potrzebujesz sprzedać również inny asortyment?
  3. Handel stokami z akcesoriami do sprzątania domu sposobem na szybką gotówkę

Mocna strona czy słaby punkt?

Jak widać, prostota, trwałość i brak wprowadzania nowinek technologicznych mogą być zarówno zaletą, jak i wadą asortymentu, który chcesz sprzedać. Choć stoki z akcesoriami do sprzątania domu to generalnie dosyć płynny towar, to jednak wszystkie te cechy powodują, że na rynku nie brakuje takich produktów. Co możesz zatem zrobić, kiedy z jakiegoś powodu chcesz szybko zamienić stocki magazynowe z akcesoriami do sprzątania domu na żywą gotówkę? Czy powinieneś spodziewać się trudności ze znalezieniem nabywcy i z uzyskaniem dobrej ceny? Po czym poznasz, że otrzymałeś dobre warunki sprzedaży? Po pierwsze wycena powinna zostać przygotowana na podstawie dostarczonej przez Ciebie specyfikacji towaru, w oparciu o faktyczną wartość rynkową. Tutaj na pewno kluczowa będzie znajomość realiów, którą wykażę się potencjalny nabywca. Po drugie, możesz oczekiwać otrzymania zapłaty z góry. I wreszcie po trzecie, odbiór towaru powinien zostać zorganizowany w taki sposób, aby wymagał jak najmniejszego zaangażowania ze strony Twoich pracowników. Czyli nabywca sam zapewni transport i odbierze stocki z akcesoriami do sprzątania domu bezpośrednio z Twojego magazynu. Z takimi standardami obsługi spotkasz się w Odkupimy.com, dlatego jeśli jesteś ciekaw, ile wart jest Twój towar, to nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

handel stokami z akcesoriami do sprzątania domu

Potrzebujesz sprzedać również inny asortyment?

Oczywiście handel stokami z akcesoriami do sprzątania domu to nie jedyny obszar naszej działalności, dlatego jeżeli masz do sprzedania również hurtowe ilości towarów z innej, choćby bardzo odległej kategorii, to u nas będziesz się mógł od nich wszystkich uwolnić w ramach jednej transakcji. Przyjmujemy także towary powystawowe, w uszkodzonych opakowaniach (lub nawet bez pudełek), bez metek, pochodzące ze zwrotów… Działamy od lat na rynku, a zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się na umiejętność dokonania fachowej wyceny oraz skierowania towaru w odpowiednie miejsce. Dzięki nam Twoje stocki z akcesoriami do sprzątania domu zyskają drugie życie. Trafią dokładnie tam, gdzie robią zakupy ich potencjalni nabywcy. Być może będzie się to wiązało z podróżą do innego kraju, a może wystarczy tylko skierować je do innego sklepu?

stoki magazynowe z akcesoriami do sprzątania domu

Handel stokami z akcesoriami do sprzątania domu sposobem na szybką gotówkę

Najważniejsze, że to nie będzie już Twoje zmartwienie. Co więcej, Ty w tym czasie będziesz już mógł zająć się zagospodarowaniem gotówki, którą wypłacimy Ci z góry. Handel stokami magazynowymi z akcesoriami do sprzątania domu to naprawdę świetne rozwiązanie, aby poprawić płynność finansową firmy i zrobić miejsce pod nową dostawę. Będziesz zaskoczony, jak szybko i bezproblemowo przebiega taka transakcja we współpracy z Odkupimy.com. Ani się obejrzysz, będziesz mieć ten problem z głowy.