Usiłujesz bezskutecznie sprzedać stoki magazynowe z artykułami przemysłowymi? Obawiasz się, że utknąłeś na amen z towarem, którego nikt nie chce — ani klienci indywidualni, ani inni sprzedawcy? A może po prostu potrzebujesz szybko pozbyć się posiadanego asortymentu, bo na przykład zmieniasz profil działalności lub zwyczajnie chcesz zrobić miejsce dla nowej dostawy? Bez względu na przyczynę leżącą u źródeł Twojego zainteresowania handlem stokami magazynowymi z artykułami przemysłowymi, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i przedstawić dostępne rozwiązania. Zapraszamy do lektury!

Spis treści

  1. Dlaczego warto sprzedać stocki z artykułami przemysłowymi?
  2. Co można sprzedać i ile to trwa?
  3. Odkupimy stocki z artykułami przemysłowymi

Dlaczego warto sprzedać stocki z artykułami przemysłowymi?

Niechciany towar zalega od miesięcy w Twoim magazynie i masz ochotę o nim zapomnieć? Próbowałeś go sprzedać, ale nawet potężne obniżki cen i umiejętne zabiegi marketingowe nie przyniosły efektów? Być może masz teraz wrażenie, że jest bezużyteczny i bezwartościowy? Nie podejmuj pochopnych kroków, ale też nie zostawiaj go samym sobie. Nie warto takiego towaru ani wyrzucać, ani spychać w najciemniejszy kąt magazynu. Trzeba się nim zająć raz a dobrze! Te stoki magazynowe z artykułami przemysłowymi mogą Ci jeszcze przynieść żywą gotówkę! Dodatkowo po ich sprzedaży będziesz mógł w lepszy sposób zagospodarować odzyskaną przestrzeń magazynową. 

stoki z artykułami przemysłowymi

Co można sprzedać i ile to trwa?

Godnym polecenia sposobem na rozwiązanie tego typu problemu z towarem, którego chcesz się szybko pozbyć, jest handel stokami z artykułami przemysłowymi. Nawet jeśli wcześniej próbowałeś już różnych sposobów i nie przyniosły żadnych skutków. Co więcej, mamy dla Ciebie aż dwie dobre wiadomości. Pierwsza jest taka, że wcale nie musisz znać się na handlu stokami. Druga — że już trafiłeś na potencjalnego kupca. Właśnie w tym specjalizuje się nasza firma. Chętnie odkupimy stoki z artykułami przemysłowymi. I mamy na myśli naprawdę szeroki asortyment artykułów. O ile tylko nie będą to pojedyncze sztuki. Akceptujemy nawet egzemplarze ze zwrotów, powystawowe, w uszkodzonych opakowaniach, bez metek…Towar drugiego gatunku? To również nie stanowi dla nas problemu. Często trafiają do nas końcówki serii, nadwyżki produkcyjne. Jesteśmy otwarci na bardzo wiele produktów, od drobnych elementów czy akcesoriów, po duże maszyny i urządzenia.

Zdobywane przez lata doświadczenie pomaga nam w przeprowadzeniu szybkiej i fachowej wyceny Twojego towaru. Dokładamy starań, aby cała transakcja przebiegła możliwie szybko i wymagała jak najmniejszego zaangażowania ze strony Twoich pracowników. Z tego powodu sami zajmujemy się całą logistyką transportu. Lokalizacja Twojej firmy nie ma tu znaczenia – operujemy na terenie całego kraju. Co równie istotne, za Twoje stocki z artykułami przemysłowymi zapłacimy z góry.

handel stokami magazynowymi z artykułami przemysłowymi

Odkupimy stocki z artykułami przemysłowymi

Jak możesz się z nami skontaktować? Najlepiej telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji przygotujemy wycenę Twoich towarów. Im bardziej precyzyjną specyfikację przedstawisz, tym bardziej adekwatna będzie mogła być wycena. Warto zawrzeć w specyfikacji przede wszystkim stan, ilość oraz parametry towarów, z których składają się przeznaczone do sprzedaży stoki z artykułami przemysłowymi. Dopiero po otrzymaniu wyceny zadecydujesz, czy podjąć z nami współpracę, dlatego szczerze zachęcamy do kontaktu. Nic na tym nie tracisz, a możesz sporo zyskać – nie tylko w wymiarze finansowym, ale również oszczędzając czas dzięki sprzedaniu całego zalegającego towaru za jednym razem.