Nie dość, że produkty z porcelany nie są artykułami szybkorotującymi, to jeszcze są niezwykle kruche i wymagają szczególnej troski w transporcie. Czy zatem ktoś kupuje w ogóle takie stoki? Gdzie szukać nabywców i jak długo trzeba czekać na potencjalnego kupca? A może są inne sposoby pozwalające sprzedać stoki magazynowe z porcelaną? Za chwilę wszystkiego się dowiesz. Przed lekturą artykułu polecamy oczywiście zaparzyć sobie herbatę w ulubionej filiżance – koniecznie z porcelany!

Spis treści:

Problem ze stokami

Niechciane stoki magazynowe mogą pojawić się w każdym biznesie. Czy to na skutek przeszacowania popytu, czy też na przykład w efekcie nieodebrania zamówienia przez jednego z kontrahentów. Jedno jest pewne – bez względu na przyczynę powstania problemu, nie warto zwlekać ze znalezieniem rozwiązania. Wyroby z porcelany na szczęście nie mają ograniczonej daty przydatności, ale wystarczy, że pokrywający je wzór wyjdzie z mody, a już zauważalnie stracą na wartości. Lepiej do tego nie dopuścić. Zwłaszcza, że magazynowanie też przecież kosztuje. Na szczęście handel stokami z porcelaną nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać.

stoki magazynowe z porcelaną

Wbrew pozorom, żeby sprzedać stoki z porcelaną wcale nie musisz wystawiać ogłoszeń ani nawet zgłębiać tematyki handlu stokami. Co za tym idzie, nie musisz całymi tygodniami, a nawet miesiącami czekać na telefon od potencjalnego kupca. Oczywiście możesz wybrać tę drogę, ale mało kto ją rekomenduje. To zdecydowanie opcja dla cierpliwych. Dużo szybszym sposobem jest zgłoszenie się bezpośrednio do firmy, która handluje stokami magazynowymi z porcelaną. Czyli do kogo? Na przykład do nas.

Skuteczny handel stokami z porcelaną

Chętnie odkupimy Twoje stoki magazynowe z porcelaną. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego dokładamy starań, aby cały proces sprzedaży przebiegał możliwie szybko i sprawnie. Dbamy również, aby wymagało to jak najmniejszego zaangażowania z Twojej strony. Biorąc pod uwagę specyfikę produktów z porcelany ucieszy Cię pewnie, że sami zajmujemy się organizacją transportu. Nie będziesz musiał nawet delegować swoich pracowników do tego zadania. Skoro już jesteśmy przy zaletach współpracy z nami, to nie sposób nie wspomnieć o tym, jak szybko odzyskasz gotówkę zainwestowaną w towar. Jedną z naszych dobrych praktyk jest bowiem dokonywanie płatności z góry. Wszystko po to, aby handel stokami magazynowymi z porcelaną był dla Ciebie wygodny i absolutnie bezproblemowy. Równie chętnie przeprowadzamy pojedyncze transakcje, jak i podejmujemy stałą, regularną współpracę. Podsumowując – korzystając z naszych usług nie dość, że szybko pozbędziesz się niechcianego towaru i odblokujesz przestrzeń magazynową, to jeszcze od razu będziesz mógł zagospodarować odzyskane środki pieniężne. Czy wiesz już, na co je przeznaczysz?

handel stokami porcelaną

Bez zobowiązań

Jeżeli zatem zmieniasz profil swojej działalności, chcesz zrobić miejsce dla nowej kolekcji lub z jakiegokolwiek innego powodu szukasz sposobu na pozbycie się zalegających stocków z porcelaną, to pamiętaj, że w Odkupimy.com chętnie pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać. Nasi doświadczeni specjaliści przygotują bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twoich stoków. Na jej podstawie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, która będzie najlepsza dla Ciebie i dla Twojego biznesu.Wierzymy, że dołączysz wkrótce do licznego grona naszych zadowolonych klientów.