Zmieniasz obszar swojej działalności? Chcesz wprowadzić do oferty nowy asortyment? Nie trafiłeś z partią odzieży w potrzeby Twoich klientów? Został Ci niesprzedany towar w hurtowych ilościach? Jednym słowem: chcesz sprzedać stoki z odzieżą roboczą? Podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Spis treści

  1. Hurt czy detal?
  2. Handel stokami z odzieżą roboczą krok po kroku
  3. Dalsze losy asortymentu

Hurt czy detal?

Handel stokami magazynowymi z odzieżą roboczą może być wbrew pozorom łatwiejszy od sprzedaży detalicznej. Zamiast odrzucać asortyment, który nie spotkał się z zainteresowaniem odbiorców, w najciemniejszy kąt magazynu i skazywać go tam na zapomnienie, lepiej od razu stawić czoła wyzwaniu. Czyli sprzedać go w całości i odzyskać zainwestowane środki. Jakie kroki należy w tym celu podjąć? Za chwilę może okazać się, że będzie ich mniej, niż się spodziewasz.

stoki z odzieżą roboczą

Handel stokami z odzieżą roboczą krok po kroku

  1. Zastanów się, czy wolisz zamieścić w internecie ogłoszenie i czekać, aż potencjalny kupujący znajdzie je i się do Ciebie odezwie, czy też może wolisz jednak przyjąć postawę czynną i zgłosić się bezpośrednio do firmy wyspecjalizowanej w skupowaniu stoków magazynowych z odzieżą roboczą. Gdzie znaleźć kontakt do takiej firmy? Oczywiście w internecie. Możesz również zapytać znajomych przedsiębiorców działających w Twojej branży, czy mogą kogoś polecić. W tym miejscu polecamy nasze usługi. Odkupimy.com to firma o dużym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy na terenie całego kraju, a obszar naszej działalności obejmuje bardzo wiele produktów. Mieszczą się w nim oczywiście stocki z odzieżą roboczą.
  2. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Odkupimy.com lub inną firmą działającą w naszej branży, to zaczniemy od przygotowania fachowej wyceny towaru, który przedstawisz nam do sprzedania.
  3. Po ustaleniu ceny, którą będzie satysfakcjonująca dla każdej ze stron, praktycznie kończą się Twoje obowiązki. Od tej pory to my zajmujemy się wszystkim — wliczając w to organizację transportu wprost z Twojego magazynu oraz planowanie dalszych losów Twojego (już byłego) asortymentu. Aha, czy wspomnieliśmy już, że płacimy z góry? Tym oto sposobem możesz bardzo szybko i minimalnym nakładem wysiłków zastąpić niechciane stoki magazynowe z odzieżą roboczą żywą gotówką.

stoki magazynowe z odzieżą roboczą

Dalsze losy asortymentu

Być może zastanawiasz się, co dzieje się z towarem, który od Ciebie odbierzemy. Nie ma na to pytanie jednej uniwersalnej odpowiedzi. Możliwe, że stoki z odzieżą roboczą trafią do sklepów, w których zaopatrują się mniej wymagający klienci. Mogą również wyruszyć w dalszą podróż, do takich krajów Unii Europejskiej jak Rumunia czy Bułgaria, gdzie będzie większa szansa, że, dzięki obniżonej cenie, znajdą nabywców. Realia handlu stokami magazynowymi z odzieżą roboczą mogą nawet skierować towar poza granice Unii. Tak czy inaczej, najważniejsze, że nie będzie to już Twój kłopot. Będziesz za to mógł skupić się na znalezieniu nowego towaru, który przyniesie Ci jeszcze wyższe zyski. Wszystko dzięki temu, że poznałeś sposób na łatwy handel stokami z odzieżą roboczą. Pamiętaj też, że opisane powyżej metody idealnie sprawdzają się również w przypadku innych rodzajów asortymentu, z którymi możesz stykać się w codziennej działalności: narzędzi, materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz itp.

Przeczytaj Także: Stoki magazynowe z narzędziami na budowę i nie tylko