Sprzedaż stoków magazynowych - dlaczego warto? Korzyści | Odkupimy

KORZYŚCI

Skup towarów zalegających w magazynie to wiele korzyści dla Ciebie i Twojej firmy:

  • Rynkowa wycena towaru
  • Kompleksowa obsługa całego procesu sprzedaży
  • Natychmiastowe odzyskanie gotówki zamrożonej w zalegającym towarze
  • Możliwość ulokowania sprzedawanego towaru poza wskazanymi rynkami (np. poza Polską, poza Unią Europejską) – aby nie zaburzać aktualnych systemów dystrybucji
  • Przestrzeń w magazynie na nowy asortyment
  • Możliwość bardziej dynamicznego rozwoju Twojego biznesu

Korzyści ze sprzedaży stoków magazynowych

Sprzedając stok magazynowy naszej firmie, pozbędziesz się towaru, który nie dość, że nie przynosi dochodów, to generuje koszty zajmując cenną przestrzeń magazynową. Z chęcią odkupimy go od Ciebie!

Jesteśmy sprawdzonym partnerem posiadającym wieloletnie doświadczenie w obrocie zalegającym, wyprzedażowym towarem, nadwyżkami, stokami magazynowymi. Dlaczego warto sprzedać stoki magazynowe? Decydując się na współpracę z Odkupimy.com, zyskujesz pewność profesjonalnej obsługi – zawsze szanujemy czas naszych klientów. Otrzymasz od nas rzeczową, rynkową wycenę posiadanego stoku magazynowego. Całą transakcję sprzedaży zamykamy zazwyczaj w ciągu kilku dni. Za towar zawsze płacimy z góry. My odbierzemy od Ciebie stoki magazynowe, na nasz koszt, bezpośrednio z siedziby Twojej firmy. Ty możesz dalej rozwijać swoją działalność, bogatszy o przestrzeń, którą wcześniej zajmował zalegający towar.

Dlaczego warto nam sprzedać stoki magazynowe?

W Polsce niewiele podmiotów profesjonalnie zajmuje się obrotem stokami magazynowymi. Odkupimy.com jest jednym z branżowych pionierów na tym rynku. Działamy w tej niszy od lat, obsłużyliśmy w tym czasie tysiące firm. Doświadczenie jest naszym atutem.

Stoki magazynowe kupujemy na terenie Polski i całej Europy. Posiadamy bardzo zróżnicowanych odbiorców – zarówno na rynku tradycyjnym, jak i w różnej wielkości sieciach handlowych – w Polsce i poza jej granicami (sprawdź, na czym polega handel stokami z zagranicy). Pozwala nam to obracać zróżnicowanym asortymentem i przygotowywać dla naszych klientów oferty szyte na miarę.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę zakupu lub sprzedaży towarów.